esmaspäev, 5. september 2011

Selle sügise moevärvid

Suve arenemise, sügise lähemale hiilimise ja kurva tõsiasjaga seoses , et kindamustrid olid ühes ja MB koos oma varraste ja lõngaga hoopis teises Eesti otsas tekkis olukord, et kududa OLI vaja. Kui mõte ei jookse ja imevingete ideede põud on käegakatsutav, aga kududa tahaks... võttis MB taaskord varrastele kindad, sellised lihtsakesed, kitsesilmalised. Muster on peas ja asi see siis kududa pole.
Tõsi- kindad pidid tulema natuke väiksemad, kui eelmised, sinivalged. Läks aga teisiti. Kitsesilmalised on hoopis natu suuremad saanud, no nii kuueaastasele inimesele umbes.

Natuke nalja ka - lõpetan ma laupäevahommikul oma kindapaari, kohvitass kõrval ja taustaks rääkimas tibisaade "Hooaeg"... Ja mis ma kuulen- "selle sügise moevärvid on....,.....,roheline...., pruun,...." Vot mis lugu! Enesele teadmata olen ma maha saanud ju suisa moeröögatusega ;)
Näitan  pilti ka, muidu puha jutt.
Nüüd te ilmselt küsite, et miks ometi selline värvivalik, et kas MB on veidi meeltest ära või mis...

Tegelikult juhtus veidi enne kuduigatsuse pealetulemist tore lugu.  Helistas mulle üks mu hää sõber ja küsis, et kas mul lõnga vaja on. Tõeliselt kummaline küsimus- kuduinimesel on ALATI lõnga vaja! Ja kui ei ole vaja, siis tema viskab kastitäie lõnga prügikasti... Sellise pühaduseteotuse peale ma karjatasin, et on vaja ja kohe on vaja ja tuleb viivitamata see kast mulle toimetada. Saingi kastitäie. Isegi koilennukid ei olnud selle varanduse kallal maiustamas käinud.Need kindad on siis sellest kastist leitud lõngast tehtud.
Kastis oli peale tavalise lambavillase veel 9 tokki meriinot ja siis veel 7 tokki meriinot  ja veel nipetnäpet. Selline lõnga-rescue oli. Tükk aega oli tunne, nagu oleks kassipoja merekoolist päästnud ;)

7 kommentaari:

 1. Kaunid kindad! Imetlen selliseid mustrilisi kindaid, mulle millegipärast selline kudumine ei istu, püsimatu vist:)
  Oh, ma tean, mis tunne Sul võib olla, et lõngad said päästetud...

  VastaKustuta
 2. Need lõngad jõudsid absoluutselt õige inimeseni. Ja moeteadlik oled Sa ka. Moevärvides kudum valmis juba enne kui Hooaeg teavitada jõuab. tumevalge

  VastaKustuta
 3. Kindad on kenad ja muster kah.
  Ikka sellised Eestimaised ja hääd :)
  Lõngakastitäis ju suisa lotovõit enda teadmatta :D
  Nüüd on siis oodata uusi tegemisi ja ehk õige pea ;)

  VastaKustuta
 4. Väga ilusad kindad. Värvid kenad, mulle meeldivad need värvid koos. :) Tegelikult sa päästsid terve kassipere... mõtelda vaid millene varandus ses kastis oli. :)

  VastaKustuta
 5. Tänan, sõbrad, heade sõnade eest! Plaane on, isegi mitmeid ja ma tõesti loodan, et nad ka ellu saavad viidud!

  VastaKustuta
 6. Sinu plaanidel on hea komme õnnestuda. Ja kindad on ilusad ja igatpidi ausad ja head :)

  VastaKustuta
 7. ma olen täna super elevil. Olen näinud kommentaare inimestelt, kes olid juba LAPO M-F-st laenu saanud, mistõttu otsustasin populaarsete soovituste põhjal taotleda ja alles paar tundi tagasi kinnitasin oma kontole kogusumma 28 500 eurot. See on tõesti suurepärane uudis ja soovitan kõigil, kes vajavad päris laenu, taotleda oma e-posti teel: lapofunding960@gmail.com
  Whatsapp +447883183014

  VastaKustuta