Reede, 13. mai 2016

Häbinägu peas

See on ikka päris kole, kuidas ma selle käsitöö tegemise olen unarusse jätnud. Lihtne on öelda, et mu kass ei lase midagi teha. No ega ta lase ka muidugi, aga ülejäänud inimesed ju saavad kududa oma kasside kõrvalt.  Ju ma siis olen kas saamatu või kudulaisk. Sest kududa oleks väga vaja- pruudi ema kleit ootab valmimist hiljemalt juuli lõpuks (ja seda on kootud natu-natuke kaela ümbert- sorry, Leili!) ja kaks pisitillukest kaksiktüdrukut ootavad oma titetekke (sest võrdse kohtlemise printsiipi järgides vanemal õel on sihuke tekk ja pisiõed on põhjendatud ootuses...) aga minul on kass ja konspekti kirjutamine :).
Eelmises postituses ma kirjutasin, kuidas ma karpi käisin tegemas ja mis sest kõik edasi sai.
Sai kaks kaanega karpi ja kaks avatud teekarpi ja veel üks teekarp, mida ma siis täna näidata kavatsen.
Idee oli uhke. Noh et karbi allosast saab teepakke välja sikutada ja et muidu on ka uhkemast uhkem.
Mõõtsin ja mõõtsin veel ja jooonistasin tooriku tavalisele paberile ja ikka nii edasi. Kuulete jah? Mina mõõtsin ja tegin lõikeid ja mõõtsin veel. Uskumatu, endale ka on uskumatu, aga nii see värk oli.
Tegin karbi tooriku valmis ja siis selgus karm tõsiasi. Teekarp nägi välja nagu mererannas sada viiskümmend aastat seisnud vintaaz-peldik. Ausalt, päris kole oli see pettumus. Ja nii see karp siis seisis kapipeal ja ootas mingeidki katseid kaunistuste läbi oma olemust pisut parandada. Ja täna see päev oligi. Natuke siia, natuke sinna ja nii ta läks.
Natsa sai justkui parem küll :)

 Ja ega kohustuslikest kassipiltidestki pole pääsu :)
Vot nii me siis elame

6 kommentaari:

 1. Väga äge karp ja idee on ka kihvt! Mul oli eelmisel aastal selline imelik aasta, kus nagu polekski suurt midagi kudunud. Õiget hoogu polnud, aga aasta lõpus tuli hoog peale ja nüüd püsib õnneks :) Võib öelda, et vardad on töös.
  Kassike juba nii suur!

  VastaKustuta
 2. Igavesti lahe karp! Selle võib näidile sättida ka siis, kui midagi sisse pole panna.

  VastaKustuta
 3. Pole kerge see kassipidamise asi:)

  VastaKustuta
 4. Vintaaz-peldik, oimaivõi, kust Sa küll sellised võrdlused leiad!!! Ja see viimane pilt, kass sedasama vintaazi nuuskimas:P:P Mul on vist täna hommikul mingi hull naerutuju ja Sinu postitus ajab jälle ja jälle naerma. Aga tõsiselt öeldes, siis see on üks kena karp ja praktiline ka. Helmi

  VastaKustuta
 5. Mida sa naerad! Ma tõsiselt kaalusin sinna installida mingi pöör ust kinni hoidma, sest see NÄGIGI välja sihuke päevinäinud peldiku moodi.

  VastaKustuta
 6. Ma naersin ka kohe mõnuga. :D Kuid kokkuvõttes tuli ju tore karp välja. :)

  VastaKustuta