neljapäev, 1. detsember 2011

Mia karu ja jänesekampsun, feat. Pisihaldjas

Väga kaua aega ei ole möödas sellest ajast, kui Isetegijas grupiviisiliselt triipu tehti. Ma  arvasin meeltesegaduses, et vahest oleks tore mõnest koostegemisest osa võtta ja "no nõne triibulise asja ma ikka valmis saan". Tutkit, brat! TRIIBUD saidki valmis ja tähtajaks oleks hädapärast ju selle kampsikupildi albumisse susata ka võinud... aga kuna "konseptsjoon" oli midagi hoopis ägedamat, siis elasin vapralt üle häbi, et jätsin töö õigeaegselt esitamata ja lasin asjal põhjalikult laagerduda. Et mitte öelda -"kampsun vedeles kapi peal lubamatult kaua"

Et kõik ausalt ära rääkida pean ma alustama sellest, et eriti toimekad mõtted tulevad mul öösiti... Eks ma ole juba vana ka ja alfatasandil on universum ideedest paks. Noor inimene lihtsalt jääb nii ruttu magama, et ei jõua seal alfatasandil koladagi, aga vat minusugused fossiilid, need on ju unetud. Ühesõnaga tekkis idee kududa Miale üks kampsik. Selline asjalik, mitte midagi roosat ega satsilist. Triipudega ja... piltidega.  Kui te juhtute mäletama, siis Pisihaldjas näitas ca aasta tagasi oma karu ja jänese kalendrit. http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=3422&singlepost=81883
 Pildid olid ju patuselt lahedad, kas pole?! Hommikul võtsin kiire sideseansi preilna Pisihaldjale ja broneerisin endale pildid, mis olid seks ajaks jõudnud juba ka riidele trükitud saada. Algselt pidi see kampsun kihisema ainult karudest, aga kuna karud olid otsa lõppenud, siis võtsin seda , mida oli võtta. Ja võtta oli!!! No ja kui nüüd aus olla, siis pilte krabasin ma palju rohkem, kui neid  kampsikule oleks iialgi mahtunud, aga ju te näete neid mõnel minu asjatükil veelgi.
Kampsuni strateegilisi andmeid ka- lõnga kulus ca 3-4 tokki Schachenmayr Nomotto Juvel 100 % uusvilla, masinpesukindel (nii lubab kirjasõna lõngavööl), Nr 2,5 Addi ringvarras
Primitiivsuseni lihtne alt-üles raglaan. Pildid Pisihaldjas, äärepits KST (k..seda teab, mis muster, niit ilmselt Pingviin) NB! Pildid on kampsunil viltu tahtlikult, ei olnud silm viltune...Ja kui teil tuli nüüd ka tahtmine preili Pisihaldja kunsti oma kunstiga miksida, siis pilte on saadaval haldjaemand@gmail.com aadressilt :) Ma usun, et Eva teeb teiega hea meelega pisut äri :)

3 kommentaari: